logo

Rejestracja

Dane personalne
Dane konta
Dane do weryfikacji w Centralnym Rejestrze Lekarzy

Poniżej mogą Państwo zaznaczyć w jaki sposób chcą Państwo otrzymywać od Sanofi–Aventis Sp. z o.o. informacje handlowe i marketingowe dotyczące produktów i działalności Grupy Sanofi. Jeżeli taki kontakt ma odbywać się z wykorzystaniem urządzeń telekomunikacyjnych (czyli przez telefon lub na adres e-mail) musimy, z uwagi na wymagania prawne, otrzymać od Państwa jednoznaczną zgodę na takie działania. Zaznaczamy, że w przypadku komunikacji elektronicznej zgoda na kontakt mailowy lub SMS/MMS, obejmuje także wiadomości wysyłane automatycznie. Zgoda na poniższe formy komunikacji jest dobrowolna i może być odwołana w dowolnym momencie, co jednak nie będzie miało wpływu na legalność działań podejmowanych na jej podstawie jeszcze zanim została wycofana.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i działalności Grupy Sanofi, wybierając jako formę kontaktu:

Informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Witamy na platformie logo
Wejście do serwisu dla lekarzy Sanofidlalekarzy.pl wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk NIE.

Oświadczam, że jestem lekarzem medycyny.
NIE